DOZI
 

Łącznik krzywkowy to prosty w swojej konstrukcji wyłącznik sterujący przepływem prądu w kilku obwodach. Dzięki obrotowym płytkom zwanym krzywkami można włączać poszczególne obwody zgodnie z tzw. programem łączeń. Płytki izolacyjne poruszają się w oddzielnych komorach, w których dochodzi niezależnie do wytwarzania i wygaszania łuków elektrycznych, co powoduje zamykanie i otwieranie obwodów. Łączniki krzywkowe mogą mieć różną ilość płytek ustawionych w różnej konfiguracji, stąd możliwość sterowania wieloma obwodami za pomocą tego samego wyłącznika. 

Ponieważ ze względu na swoją budowę mogą realizować kilka programów pracy, stosuje się je jako elementy sterujące, a nie tylko proste wyłączniki.

Stosowane w obwodach instalacji elektrycznych niskiego napięcia, w przemyśle, górnictwie, okrętownictwie, jako elementy szaf i tablic sterowniczych, rozdzielnic czy stacji transformatorowych.

Darmowa wysyłka

przy zamówieniu od 1200zł

Szybka dostawa

do 3 dni roboczych w całym kraju

Atrakcyjne formy współpracy

dla podmiotów gospodarczych

Aktualności

Krótko o nas

Firma została założona w 1986 roku i od samego początku rozpoczęła działalność w zakresie usług i sprzedaży urządzeń i materiałów elektrycznych.

Na przestrzeni lat hurtownia stała się jedną z największych firm sprzedających materiały elektryczne w województwie Lubelskim.

Od 2018r postanowiliśmy uruchomić sprzedaż internetową dająca szeroki dostęp klientom do pełnej naszej oferty.

Szybki kontakt

DOZI.pl

email: sklep@dozi.pl

poniedziałek - piątek: 08:00 - 16:00