Jak wybrać rozdzielnicę elektryczną
Jak wybrać rozdzielnicę elektryczną

Rozdzielnica elektryczna to podstawa każdej instalacji. Jeśli stoisz przed wyborem rozdzielnicy elektrycznej, przeczytaj i zapoznaj się z informacją jak dobrać odpowiednią rozdzielnicę.

Rozdzielnica podtynkowa czy rozdzielnica natynkowa? Kiedy rozdzielnica budowlana? W tym artykule odpowiemy na te pytania

czytaj całość »
Gniazda elektryczne - jak je dzielimy i które wybrać
Gniazda i gniazdka elektryczne - jak je dzielimy i które wybrać

Sprawdź jak dzielimy gniazda elektryczne oraz dowiedz się który typ gniazda wybrać. W artykule przeczytasz także jak prawidłowo podłączyć gniazdo elektryczne oraz czy w każdym kraju są takie same gniazdka.

Gniazdka natynkowe czy podtynkowe? Standardowe czy hermetyczne? Tutaj znajdziesz odpowiedzi na te pytania

czytaj całość »
Oprawy oświetleniowe – jak dobrze dobrać
Oprawy oświetleniowe – jak dobrze dobrać

Dowiedz się jak dzielimy oprawy oświetleniowe ze względu na zastosowanie oraz źródło światła. Podejmij świadomą decyzję przy zakupie i dobierz odpowiednie oprawy o idealnym źródle światła do swoich potrzeb.

Oprawy LED czy tradycyjne? Wewnętrzne czy zewnętrze? Hermetyczne czy rastrowe? W tym artykule rozwiejemy wszystkie twoje wątpliwości

czytaj całość »
Przedłużacze elektryczne - jak dobrać odpowiedni model?
Przedłużacze elektryczne - jak dobrać odpowiedni model?

Pozornie proste pytanie, na które jest prosta odpowiedź - należy kupić taki przedłużacz, który spełni prawidłowo swoją rolę.  Krótko mówiąc, powinniśmy wybierać sprzęt w zależności od potrzeb.

W tym artykule poruszone zostaną najistotniejsze kwestie w materii przedłużaczy i tego, co jest istotne przy ich wybieraniu.

czytaj całość »
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Kontakt sklep@dozi.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl