Akcesoria do szaf teleinformatycznych

A-LAN Listwa zasilająca 19 gniazdo 9 x CEE 7/5 wtyk CEE 7/7 z diodą LED PZ09 A-LAN Listwa zasilająca 19 gniazdo 9 x CEE 7/5 wtyk CEE 7/7 z diodą LED PZ09
Producent: A-LAN
Cena: 71,81 zł (netto: 58,38 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Adapter DIN na moduł 1x Keystone AN-25184 Adapter DIN na moduł 1x Keystone AN-25184
Cena: 7,95 zł (netto: 6,46 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter DIN na moduł 2x Keystone AN-25185 Adapter DIN na moduł 2x Keystone AN-25185
Cena: 11,21 zł (netto: 9,11 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter światłowodowy SC/SC duplex MM OM2 /ceramiczna ferrula/ kremowy DN-96004-1 Adapter światłowodowy SC/SC duplex MM OM2 /ceramiczna ferrula/ kremowy DN-96004-1
Cena: 2,17 zł (netto: 1,76 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Assmann Distribution Sp. z o Adapter światłowodowy SC/SC APC SM simplex DN-96003-1APCSX Assmann Distribution Sp. z o Adapter światłowodowy SC/SC APC SM simplex DN-96003-1APCSX
Cena: 1,93 zł (netto: 1,57 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Assmann Distribution Sp. z o Koszulka na wtyk RJ45 opk.100 szt. X-ML-SR-V11-BK Assmann Distribution Sp. z o Koszulka na wtyk RJ45 opk.100 szt. X-ML-SR-V11-BK
Cena: 13,48 zł (netto: 10,96 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
opakowanie
zobacz więcej
Assmann Distribution Sp. z o Maskownica do szafy 19 cali 1U szara (RAL 7035) TN-19-M1U-GY Assmann Distribution Sp. z o Maskownica do szafy 19 cali 1U szara (RAL 7035) TN-19-M1U-GY
Cena: 10,22 zł (netto: 8,31 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Assmann Distribution Sp. z o Półka 19 cali 1U G/250 czarna (RAL 9005) TN-19-250-1U-BK Assmann Distribution Sp. z o Półka 19 cali 1U G/250 czarna (RAL 9005) TN-19-250-1U-BK
Cena: 64,33 zł (netto: 52,30 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Assmann Distribution Sp. z o Półka 19cali 1U G/250 szara (RAL 7035) TN-19-250-1U-GY Assmann Distribution Sp. z o Półka 19cali 1U G/250 szara (RAL 7035) TN-19-250-1U-GY
Cena: 64,33 zł (netto: 52,30 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Assmann Distribution Sp. z o Tacka na spawy 36x DN-96104 Assmann Distribution Sp. z o Tacka na spawy 36x DN-96104
Cena: 6,72 zł (netto: 5,46 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Kontakt sklep@dozi.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl