Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Patch cord światłowodowy SC/SC duplex MM 50/125 OM2 LSOH 2m pomarańczowy DK-2522-02 Patch cord światłowodowy SC/SC duplex MM 50/125 OM2 LSOH 2m pomarańczowy DK-2522-02
Cena: 16,71 zł (netto: 13,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Kontakt sklep@dozi.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl