Pigtaile światłowodowe

Assmann Distribution Sp. z o Pigtail światłowodowy LC simplex MM 50/125 OM3 2m /12szt./ Assmann Distribution Sp. z o Pigtail światłowodowy LC simplex MM 50/125 OM3 2m /12szt./
Cena:

71,50 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 58,13 zł

opakowanie
zobacz więcej
Assmann Distribution Sp. z o Pigtail światłowodowy LC simplex SM 9/125 OS2 2m DK-29332-02 /12szt./ Assmann Distribution Sp. z o Pigtail światłowodowy LC simplex SM 9/125 OS2 2m DK-29332-02 /12szt./
Cena:

88,30 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 71,79 zł

opakowanie
zobacz więcej
Assmann Distribution Sp. z o Pigtail światłowodowy SC simplex MM 50/125 OM3 2m DK-25221-02/3 /12szt./ Assmann Distribution Sp. z o Pigtail światłowodowy SC simplex MM 50/125 OM3 2m DK-25221-02/3 /12szt./
Cena:

66,62 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 54,16 zł

opakowanie
zobacz więcej
Assmann Distribution Sp. z o Pigtail światłowodowy SC simplex SM 9/125 OS2 2m DK-29221-02 /12szt./ Assmann Distribution Sp. z o Pigtail światłowodowy SC simplex SM 9/125 OS2 2m DK-29221-02 /12szt./
Cena:

65,80 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 53,50 zł

opakowanie
zobacz więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Kontakt sklep@dozi.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl